Szkoła z klasą 2.0

Szkolny festiwal

Dyrektor Szkoły serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców, Przyjaciół oraz Uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 na wyjątkowy dzień

„FESTIWAL NAUKI”

wieńczący udział naszej szkoły w programie „Szkoła z klasą 2.0”, którego celem było popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnej (TIK) w procesie uczenia się.

Impreza odbędzie się w środę – 30 maja 2012 r. o godzinie 16.00.

Festiwal Projektów odbył się w Warszawie
22 czerwca 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik.

PROJEKT: „Tajemniczy świat Mikołaja Kopernika, zdobywamy i dzielimy się wiedzą z innymi za pomocą technologii informacyjno – komunikacyjnej” opiekun mgr L. Tomczyk-Archacka, był prezentowany na tegorocznym Festiwalu Projektów w Warszawie,

Nasi uczniowie realizujący ten projekt edukacyjny wraz z opiekunem projektu i koordynatorem mieli okazję opowiedzieć o swoim projekcie, pochwalić się osiągnięciami i przedstawić swoje działania.

Braliśmy udział w interaktywnych grach które ułatwiły poznanie innych uczestników oraz ich projekty.

Mieliśmy też spotkania z ekspertami,wymienialiśmy opinię na temat realizowanych projektów i wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Na zakończenie Festiwalu Projektów zwiedzaliśmy bardzo interesujące Centrum Nauki Kopernik.

foto foto

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Korabnicka 19, 32-050 Skawina, tel. 012 276 18 82, fax. 012 291 10 72