Świąteczne spotkanie z Rodzicami

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane przez wszystkich święta. Z tej okazji w czwartek, 18 grudnia 2014 r., dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1 zaprosiły swoich rodziców na spotkanie świąteczne. W bożonarodzeniowej scenerii „zerówkowicze” wspólnie z rodzicami zaśpiewali kolędy wprowadzające świąteczny nastrój. Kolejnym punktem spotkania było przygotowywanie pięknych ozdób choinkowych. Dzieci były niezmiernie szczęśliwe, że wraz ze swoimi rodzicami dekorują figurki z masy solnej oraz wykonują papierowe aniołki. Jednak najwięcej radości wywołało wykrawanie pierniczków. Każde dziecko specjalnie na ten dzień przyniosło swoją ulubioną świąteczną foremkę. Blachy do pieczenia ciast szybko zapełniły się piernikowymi choinkami, gwiazdkami i serduszkami. Unoszący się wszędzie zapach pieczonych ciasteczek świadczył o tym, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Na zakończenie spotkania rodzice otrzymali świąteczny upominek – ażurową bombkę, która na pewno będzie im przypominać spędzone wspólnie chwile.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Korabnicka 19, 32-050 Skawina, tel. 12 276 18 82, fax. 12 291 10 72, e-mail: szkola@sp1.skawina.com.pl