ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY W DNIU 5 KWIETNIA 2016 R.
SPRAWDZIAN KLAS VI

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że dnia 5 kwietnia 2016 r. zostanie przeprowadzony Sprawdzian uczniów klas VI.

Dzień ten jest wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-V.

Świetlica szkolna prowadzi zajęcia opiekuńcze w godzinach 7.00 - 17.00.

W tym dniu nie będą wydawane obiady oraz uczniowie nie będą dowożeni autobusem szkolnym (z wyjątkiem uczniów klas VI).

Informacje dla uczniów przystępujących do SPRAWDZIANU

1. Uczniowie przychodzą do szkoły o godzinie 8.20 i mają ze sobą legitymację szkolną.
  2. Uczniowie wchodzą do sal egzaminacyjnych ok. godziny 8.40. Przedstawiciele uczniów
    z poszczególnych sal stwierdzają nienaruszalność pakietów egzaminacyjnych - ok. godz. 8.45.
  3. Pierwsza część Sprawdzianu rozpoczyna się o godzinie 9.00 i trwa 80 minut/120 minut .
  4. Druga część Sprawdzianu rozpoczyna się o godzinie 11.45 i trwa 45 minut/70 minut .
  5. Na sprawdzian uczeń przynosi ze sobą przybory do pisania i rysowania: pióro lub długopis
    z trwałym, czarnym tuszem/atramentem oraz linijkę.
  6. Nie wolno przynosić telefonów komórkowych oraz żadnych urządzeń telekomunikacyjnych, a także korektorów i innych przedmiotów niż wymienione w pkt. 5.

Szczegółowych informacji na temat SPRAWDZIANU można zasięgnąć na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej: http://www.oke.krakow.pl/inf/