Udział nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie
w Projekcie „NOWA JAKOŚĆ DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W POWIECIE KRAKOWSKIM”

Projekt „Nowa jakość doskonalenia nauczycieli w powiecie krakowskim” jest realizowany przez Podkrakowskie Centrum Rozwoju Edukacji i Doskonalenia Nauczycieli. Jego celem jest kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół oraz systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Krakowskim, poprzez wdrożenie od września 2013 r. do sierpnia 2015 r. kompleksowych planów wspomagania.

Nauczyciele SP 1 w pierwszym roku projektu – rok szkolny 2013/2014 doskonalili swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i warsztatów pt. „Wzmocnienie kompetencji nauczycieli w zakresie indywidualizacji pracy z uczniem podczas zajęć lekcyjnych”. Zajęcia dotyczyły pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W obecnym roku szkolnym – 2014/2015 kadra pedagogiczna Jedynki nabywa wiadomości i umiejętności mające na celu podniesienie jakości współpracy z rodzicami– tytuł cyklu warsztatów diagnostyczno-rozwojowych to „Rodzice są partnerami szkoły”.

Mamy nadzieję, że udział grona pedagogicznego w ww. formach dokształcania wpłynie na podniesienie jakości pracy szkoły, a tym samym satysfakcję uczniów z osiąganych wyników edukacyjnych oraz zadowolenie rodziców.

Liczymy na aktywne włączenie się rodziców w realizację projektu i serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnych rodzicielsko-nauczycielskich warsztatach zajęciowych.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Korabnicka 19, 32-050 Skawina, tel. 12 276 18 82, fax. 12 291 10 72, e-mail: szkola@sp1.skawina.com.pl