Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Powiatowych Zawodach Pływackich

2 lutego 2016 r. na krytej pływalni „Camena” w Skawinie odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie, których organizatorem z ramienia Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego był Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” działający przy Gimnazjum nr 1 w Skawinie przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Zawody zostały rozegrane w pływaniu indywidualnym i drużynowym z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców.

W rywalizacji tej świetnie poszło uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie, którzy będą reprezentować Szkołę Podstawową nr 1 w zawodach wojewódzkich. W pływaniu indywidualnym Zuzanna Szłapa zajęła II miejsce w stylu klasycznym, Igor Mirewicz III miejsce w stylu dowolnym. W pływaniu drużynowym sztafeta chłopców zajęła I miejsce. Gratulujemy naszym pływakom świetnych wyników i życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim.

foto foto

Link do galerii zdjęć: