Szkolny Zestaw Podręczników

I ETAP EDUKACYJNY

KLASA I

Edukacja wczesnoszkolna

• Nasze„Razem w szkole” klasa 1 Podręcznik z ćwiczeniami (pakiet)– J. Brzózka, K. Harmak,

Religia

• „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa ” – T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik i ćwiczenia.

J. angielski

• „Bugs World1” – C. Read, A Soberon. Podręcznik i ćwiczenia (bez elementów pisania), wersja B

KLASA II

Edukacja wczesnoszkolna

v Nasze „Razem w szkole” klasa 2 Podręcznik z ćwiczeniami (pakiet) – J. Brzózka, K. Harmak,

Religia

• „Kochamy Pana Jezusa” – T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik i ćwiczenia.

• „Bugs World2”– C. Read, A Soberon. Podręcznik i ćwiczenia, wersja B

KLASA III

Edukacja wczesnoszkolna

• „Razem w szkole” klasa 3 Podręcznik z ćwiczeniami (pakiet) – J. Brzózka, K. Harmak,

• „Jezusowa wspólnota serc”. Podręcznik pod redakcja W Kubika

J. angielski

• „Bugs World3”– C. Read, A Soberon. Podręcznik i ćwiczenia.

II ETAP EDUKACYJNY

KLASA IV

Język polski

• „Słowa na start”– M. Derlukiewicz. Podręcznik i ćwiczenia kl. IV.

Język angielski

• „Discover English 1”– I Hearn, J. Wildman. Podręcznik i ćwiczenia.

Historia i społeczeństwo

• „Wczoraj i dziś”. Historia i społeczeństwo– podręcznik dla klasy IV szkoły podstawowej – G. Wojciechowski. Podręcznik i ćwiczenia.

Matematyka

• „Matematyka z kluczem”. Podręcznik dla klasy 4 szkoły podstawowej – M. Braun, A Mańkowska, M. Paszyńska. (Ćwiczenia będą zakupione we wrześniu po przeprowadzeniu diagnozy uczniów klas IV).

Przyroda

• ,,Tajemnice przyrody”– M. Marko-Worłowska, F. Szlajfer, J. Stawarz. Podręcznik i ćwiczenia kl. IV.

Plastyka

• Plastyka 4– B. Neubart. Zeszyt ćwiczeń.

Muzyka

• „Klucz do muzyki”– U Smoczyńska, K. Jakóbczak-Drążek, A Sołtysik. Podręcznik i ćwiczenia kl. IV.

Zajęcia techniczne

• „Jak to działa”– L. Łabecki, M. Łabecka. Podręcznik z ćwiczeniami, dodatkiem „Rysunek techniczny”
    i płytą „Niezbędnik rowerzysty 4–6”. Podręcznik będzie kontynuowany w klasie V i VI.

Religia

• „Słuchamy Pana Boga”– T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik.

KLASA V

Język polski

• „Słowa na start”– M. Derlukiewicz. Podręcznik i ćwiczenia kl.V.

Język angielski

• „Discover English 2”– I Hearn, J. Wildman. Podręcznik i ćwiczenia.

Historia i społeczeństwo

• „Wczoraj i dziś”. Historia i społeczeństwo – podręcznik dla klasy V szkoły podstawowej – G. Wojciechowski. Podręcznik i ćwiczenia.

Matematyka

• „Matematyka z kluczem”. Podręcznik i ćwiczenia cz. I i II dla klasy 5 szkoły podstawowej – M. Braun, A Mańkowska, M. Paszyńska.

Przyroda

• ,,Tajemnice przyrody”– I Ślusarczyk, R. Kozik, F. Szlajfer. Podręcznik i ćwiczenia kl.V.

Plastyka

• Plastyka 5– B. Neubart. Zeszyt ćwiczeń.

Muzyka

• „Klucz do muzyki”– U Smoczyńska, K. Jakóbczak-Drążek, A Sołtysik. Podręcznik i ćwiczenia kl. V.

• „Wierzymy w Pana Boga”. Podręcznik pod red. Z Marka

KLASA VI

Język polski

• „Jutro pójdę w świat”. H. Dobrowolska. Podręcznik do kształcenia literackiego, kulturowego i językowego. Podręcznik i ćwiczenia kl. VI.

Język angielski

• „New Friends 2”. C. Skinner, M. Bogucka. Podręcznik i ćwiczenia– kontynuacja z kl. V
  • „New Friends 3”. C. Skinner. Podręcznik i ćwiczenia.

Historia i społeczeństwo

• „Dzień dobry historio! ”. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy 6 G. Wojciechowski.
    Podręcznik i ćwiczenia.

Matematyka

• „Matematyka 6” – M. Dobrowolska, M. Karpiński, M. Jucewicz, P. Zarzycki. Podręcznik i ćwiczenia – nowa wersja (1. Liczby i wyrażenia algebraiczne, 2.Liczby i wyrażenia algebraiczne, 3 Geometria).

Przyroda

• "Przyrodo, witaj! Prawa przyrody”– E. Gromek, E. Kłos, W Kofta. E. Laskowska, A Melson. Podręcznik i ćwiczenia kl. VI.

• „Muzyczny świat”– T. Wójcik – podręcznik do nauki muzyki dla kl. IV –VI cz.2

• „Przemienieni przez Boga”. Podręcznik pod red. Z Marka