,,Choinkowe Dekoracje 2012’’ – sukces uczennic z klasy Vd

W dniu 14 grudnia 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie przy ul. Grunwaldzkiej 5 odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród dla uczniów biorących udział w wojewódzkim konkursie plastycznym pod hasłem,,Choinkowe Dekoracje 2012’’. Celem konkursu było utrwalenie tradycji związanych z ,choinką’’ poprzez działania twórcze realizowane technikami plastycznymi.

Spośród 921 prac nadesłanych na konkurs z całego województwa, dwie prace ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie, a wykonane w świetlicy szkolnej zostały nagrodzone. Wiktoria Stachurska z kl. Vd zajęła II miejsce za wykonanie anioła wykorzystując technikę bibułkową, a Wiktoria Juda, również z kl. Vd zdobyła wyróżnienie – kwalifikację do wystawy, wykonując choinkę techniką „iris folding”. Podziękowanie za przygotowanie uczennic do konkursu otrzymała ich opiekunka – mgr Urszula Jagodzińska.

wwdscf6429
wwdscf6430