Obiad z niespodzianką

W piątek 28 października 2016 r. do, jak zawsze smacznego posiłku przyrządzonego przez naszą kuchnię, dodawaliśmy mały upominek w postaci pojazdu uprzywilejowanego wraz z krótką informacją, czym są owe pojazdy i dlaczego są uprzywilejowane. Obrazki przedstawiające auta wykonali uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią Agnieszką Poniewską. Z kolei zawarte na odwrocie samochodów informacje, przypominały, że pieszy musi ustąpić tym autom pierwszeństwa przejazdu, nawet, gdy ma zielone światło. Można też było przeczytać o tym, jak powinni się zachować kierowcy, widząc i słysząc nadjeżdżającą karetkę, straż pożarną lub radiowóz policyjny. Tak więc nawet przy jedzeniu, można się czegoś nauczyć.