Gminna Gala Talentów

24 kwietnia 2014 r. najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły: wokalistki, tancerki i instrumentalistki miały okazję zaprezentować szkołę i swoje talenty podczas I Gminnej Gali Talentów w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Gala zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 w Skawinie miała barwny i interesujący przebieg. Jej myślą przewodnią, a także ideą, jaka przyświecała organizatorom, było zaprezentowanie przed licznie zgromadzoną publicznością uczniowskich talentów. Pokaz został podzielony na dwie części. W pierwszej części dokonano prezentacji talentów uczniów z klas I – III, a w drugiej występowali uczniowie klas starszych IV – VI. Oceniano dzieci w trzech kategoriach: śpiew, taniec i gra na instrumentach.

Dziewczynki z naszej szkoły zachwyciły talentami wokalnymi i tanecznymi oraz wspaniale zagrały na skrzypcach utwory do muzyki filmowej. Wszyscy, którzy zaprezentowali się na scenie zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Nasi reprezentanci zachwycali osobowością, talentem i profesjonalnym przygotowaniem. Byli olśniewający. Uczennice zostały przygotowane pod kierunkiem pani Lucyny Tomczyk – Archackiej oraz pani Danuty Marcinowskiej. Uczniowie we wszystkich kategoriach osiągnęli wielkie sukcesy.

Laureatami w grupie wiekowej klas 1–3:

W kategorii śpiew:
– I miejsce – Gabriela Sieradzka kl. 2b;
W kategorii taniec:
– I miejsce – Gabriela Kobylarczyk, Patrycja Wodniak, Aleksandra Kotula kl. 2d;
W kategorii gra na instrumencie:
– II miejsce – Katarzyna Szczepaniak kl. 2d.

Laureatami w grupie wiekowej klas 4–6 zostali:

W kategorii śpiew:
– wyróżnienie– Katarzyna Galacińska kl.6b;
W kategorii gra na instrumencie:
– III miejsce– Agnieszka Szczepaniak kl.6c.

Dyrektor Szkoły mgr inż. Hanna Szczerbak oraz opiekun uczniów, w dowód uznania za trud włożony w przygotowanie uczestników oraz osiągnięcie wysokiego poziomu artystycznego otrzymali statuetki „Kazik 2014”.

Gminna Gala Talentów była wyjątkowym wydarzeniem. Forma pokazu pozwoliła wszystkim zgromadzonym nie tylko na zapoznanie się z różnorodnością uczniowskich zdolności, ale przede wszystkim dostarczyła wielu wzruszeń i radości uczniom, rodzicom i pedagogom.

BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM UCZNIOM

I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

0_0-(2)
102_9023-1