II TURNIEJ MIKOŁAJKOWY KLAS PIĄTYCH

9 grudnia odbył się II Turniej Mikołajkowy Klas Piątych, z udziałem uczniów wszystkich klas piątych. Rywalizacja międzyklasowa toczyła się w dwóch dyscyplinach: piłce nożnej oraz przeciąganiu liny. W turnieju piłkarskim zwyciężyła reprezentacja klasy V A, zwyciężając we wszystkich meczach. W jej szeregach występował najlepszy strzelec rozgrywek – Robert Prochownik.

Klasyfikacja końcowa współzawodnictwa, piłka nożna:
1. VA 3 9 pkt 18 – 2
2. VB 3 4 pkt 5 – 7
3. VC 3 4 pkt 6 – 11
4. VB 3 0 pkt 3 –17

W drugiej części II Turnieju Mikołajkowego reprezentacje poszczególnych klas V rywalizowały w konkurencji przeciągania liny. Podobnie jak w turnieju piłkarskim zwyciężyła reprezentacja klasy V A, która składała się niemal wyłącznie z dziewcząt.

Klasyfikacja końcowa, przeciąganie liny:
1. VA
2. VD
3. VB
4. VC

Organizatorzy: mgr Paulina Traczyk, mgr Marzena Styrylska, mgr Wojciech Kubla, mgr Paweł Madej.